ALLURE VİLLA

Fethiye'nin en güzel bölgelerinden biri olan Ovacık'ta yapımına başlanan triplex (Bodrum- Giriş- 1 Kat ve Çatı) 8 adet villadan oluşuyor.


Özel havuzlu, bahçeli, müstakil 275 metrekare kapalı alandan oluşan 4 oda 1 salon ve 6 adet banyo tuvaleti bulunan Allure Villa.


Allure Villalarımızın Satış Fiyatı 350.000 €'dur.


Yaşam Kaliteniz ve Yaşam Alanınız Artıyor.

Şehrin Kalabalığından uzak her şeyin kusursuz olduğu birinci sınıf bir yaşamı hayal ediyorsanız, böyle buyurun. Çünkü kusursuz bir yaşam için gereken tüm ayrıntılar burada buluştu. Tavandan yere kadar uzanan geniş camlarından çiçekler ile süslü bahçesine kadar her şey daha ferah daha aydınlık ve çok daha rahat nefes alabileceğiniz bir dünya yaratmak için düşünüldü.

Doğayla İç İçe Yaşama Konforu!

Bu projenin her köşesinde 1. sınıf malzeme ve işçilik kalitesini fark edeceksiniz. Isı tasarrufu sağlayan çift cam ve mantolama sistemi ile her şey doğayı kucaklamak için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü...

Gördükleriniz Sizi Şaşırtabilir, Peki Ya Görmedikleriniz ?

Sitenizde huzur içinde yaşamanız için gerekli her türlü donanımına sahip 1 araçlık otopark aracınızı kolayca ve gönül rahatlıyla park etmenize olanak tanıyor. Projesine uygun olarak her bloğa ait bir adet açık yüzme havuzu ve geniş bahçesi doğa ile iç içe yaşamanıza olanak tanıyor. Size ise bahçenin ve havuzun keyfini çıkarmak kalıyor.
Ovacık Bölgesinde denize araç ile 10 dk mesafesinde bulunan Allure Villaları Akıllı ev statüsünde olup 8 adet müstakil villadan oluşmakta her villanın kendine ait hobi bahçesi, havuzu, jakuzisi ve özel otoparkı mevcuttur. Allure Villaları 4 stüdyo yatak odası, 1 adet salon, butik hamam, sauna ve keyifli anlar yaşayabileceğiniz sosyal aktivite salonu bulunmaktadır. Bu projede her şey sizler için düşünüldü ve tasarlandı.

Mimari:

Cadianda Group

Tarih:

Ekim 13, 2019

Web sayfası:

Allure Villa

Bizi Takip Edin: